Náš sbor hasičů se snaží být aktivní také v oblasti kulturně společenské - zájmové činnosti.
Pořádáme kulturní akce pro veřejnost.
Pravidelně organizujeme "Svatovavřinecké posezení", Čarodějnice, rozsvěcení stromečku v adventním čase, výlety nejen pro členy sboru.
O zábavu se stará amaterská hasičská kapela HAS BAND, která se dle možností schází k nácvikům a zkouškám kapely. Prvně si vyzkoušela vystupovat i před dětským publikem s pásmem koled v MŠ Čáslav.
(Je možné, že i toto se do budoucna stane tradicí).
Snažíme se vymýšlet i další aktivity pro kulturní a společenský rozvoj obce Zehuby a Kamenné Mosty.

Dále klademe důraz i na veřejně prospěšné činnosti, snažíme se působit na spoluodpovědnost za vytváření a ochranu hodnot a podílet se na tvorbě a udržování životního prostředí.
Vytvářet hodnoty v osobním vztahu ke společnému i osobnímu majetku a jeho ochraně.
Zajištujeme údržbu a správu hasičské zbrojnice, organizujeme sběr železného šrotu, účastníme se brigád k zvelebení obce a vykonáváme i další pomocné práce.

Fotky z uspořádaných kulturních akci naleznete ve fotogalerii na odkazu ZONERAMA

VIDEO Z VÁNOČNÍHO ZPÍVÁNÍ KOLED V MŠ ČÁSLAV

VIDEO Z VÁNOČNÍHO VYSTOUPENÍ V KOSTELE VE ŽLEBECH